KONST / Litografier / Litografier 11686107
nr 1168 6107
Litografier
2 st, erotiska motiv, Oidentifierad konstnär, signerad och daterad -49,31x22 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 mars 2018
kl 18:07:29
300 kr
500 kr